Skip to main content

O firmie

Wiemy jak będzie wyglądało jutro ...

 

Prawdziwy sukces wymaga niewzruszonej wiary w powodzenie i odwagi. W latach 90. kiedy zaczynaliśmy swoją działalność, Polska była krajem wielkich przemian gospodarczych i ustrojowych, których charakter wciąż jeszcze się kształtował. Inwestowanie w tworzywa sztuczne – wówczas niezbyt powszechne i mało rozpoznawalne – wydawało się sporym ryzykiem. Zachęceni słowami jednego z bohaterów filmu "Absolwent", zgodnie z którymi "przyszłość to plastik", postanowiliśmy zaryzykować.

Uwierzyliśmy, że marzeń nie warto ograniczać, dlatego od początku przyjęliśmy założenie, że nasza firma stanie się organizacją ogólnopolską oraz liderem w dystrybucji tworzyw sztucznych. Dzisiaj zajmujemy się budowaniem organizacji europejskiej, a naszym celem jest być liderem w Europie Środkowo-Wschodniej.

NASZE ATUTY

1. Specjalistyczne doradztwo techniczne – profesjonalna kadra

2. Wiodące marki renowowanych producentów-wiarygodność

3. Konkurencyjna oferta cenowa- wynikająca ze skali zakupów Grupy Tuplex

4. Elastyczne podejście w finansowaniu dostaw materiałów

5. Obsługa logistyki dostaw dostosowana do potrzeb realizacji projektu

6. Kompleksowe rozwiązania systemowe dla fasad wentylowanych

7. Wsparcie eksperckie na każdym etapie realizacji projektów budowlanych

8. Formatowanie dostosowane do wymagań klienta

9. Szkolenia dla Instalatorów

HISTORIA

Przedsiębiorstwo Tuplex Investments zostało powołane przez Tuplex w celu zapewnienia najbardziej profesjonalnej obsługi w segmencie dużych projektów budowlanych.

W tym celu w procesie wydzielenia zorganizowanej części przedsiębiorstwa ze struktur Tuplex Sp. z.o.o. która posiada 30 letnie doświadczenie w dystrybucji materiałów budowlanych do zespołu Tuplex Investment weszli Doradcy Inwestycji z największą wiedzą i kompetencjami niezbędnymi dla współpracy ze wszystkimi uczestnikami procesów realizacji projektów inwestycji budowlanych. Zespół ten posiada wszystkie kwalifikacje, aby doradzić najlepsze możliwe rozwiązania od etapu Inwestora Architekta przez Generalnego Wykonawstwa aż do Instalacji/Wykonawstwa.

Spółka Tuplex Investment została zorganizowana w taki sposób, aby mogła tworzyć dedykowane rozwiązania w zakresie obsługi i realizacji dużych i złożonych projektów budowlanych gdzie kluczowe jest elastyczne podejście do wielu aspektów technicznych, logistycznych oraz finansowych.

sa

Tuplex TI Sp. z o.o.

Czerwiec 2020-Zmiana nazwy na Tuplex TI Sp. z o.o.

favicon

Rozbudowa zespołu

Marzec 2020 – rozbudowa zespołu 

pointer

Tuplex Investments Sp. z o.o.

Styczeń 2019-Wydzielenie i rejestracja Tuplex Investments Sp. z o.o.

sa

Tuplex Investments

Październik 2018-Zarzad Tuplex Sp. z o.o. podejmuje decyzje o wydzieleniu zorganizowanej części przedsiębiorstwa jako Tuplex Investments